Versenyek 2018-ra

Hattinger Segeltage
April 14 @ 11:00 - April 15 @ 17:00
Kemander See

KZV-Training
April 21 @ 10:00 - April 22 @ 17:00
Waginger See WSC, Segelregatten 1
Waging am See, Bayern 83329 Deutschland

KZV Training West und Regatta
April 28 @ 08:00 - Mai 1 @ 17:00
Duisburger DKSC, Strohweg 12
Duisburg, NRW 47247 Deutschland

MAI 2018
Magyar Európa Kupa már péntek 15-től Tegernsee
Mai 4 @ 13:00 - Mai 6 @ 17:00
Tegernsee Bayern 

Traunsee Woche
Mai 10 @ 08:00 - Mai 12 @ 17:00
Traunsee SCT, Uferstraße 22
Traunkirchen, A-4801 Österreich

Printenregatta Rursee
Mai 12 @ 10:00 - Mai 13 @ 17:00
Rursee ABC, Wildenhof 2
Simmerrath, NRW 52152 Deutschland

Dr. H. Rösch-Gedächnis-Regatta Wagingner See
Mai 19 @ 10:00 - Mai 20 @ 17:00
Waginger See WSC, Segelregatten 1
Waging am See, Bayern 83329 Deutschland

JUNI 2018
Enzian – Pokal Staffelsee
Juni 2 @ 10:00 - Juni 3 @ 17:00
Staffelsee SCSTS, Seestr. 69
Uffing, Bayern 82449 Deutschland

Commedore-Cup Baldeneysee
Juni 2 @ 10:00 - Juni 3 @ 17:00
Baldeneysee SKEH, Lanfermannfähre 126
Essen, NRW 45730 Deutschland
Landesmeisterschaft NRW Anmeldung

Simssee – Kanne Simssee
Juni 9 @ 10:00 - Juni 10 @ 17:00
Simssee SCSimssee, Krottenmühlstraße / Seestraße
Stephanskirchen, Bayern 83071 Deutschland

Krupp Regatta Baldeneysee
Juni 9 @ 10:00 - Juni 10 @ 17:00
Baldeneysee ETUF, Freiherr-vom-Stein-Straße 204a
Essen, NRW 45133 Deutschland

Flotta Bajnokság Agárd Péntek 15-től vagy Sorpesee Regatta
Juni 15 @ 13:00 - Juni 17 @ 17:00
Sorpesee KSCH, Zum Sorpedamm 4
Sundern Langscheid / Sorpesee, NRW 59846 Deutschland

Ammersee – Pokal Ammersee
Juni 16 @ 10:00 - Juni 17 @ 17:00
Ammersee ASC, Eduard-Thöny-Strasse
Utting, Bayern 86919 Deutschland

Steinhuder Halbmodell
Juni 23 @ 10:00 - Juni 24 @ 17:00
Steinhudermeer SLSV, Steenewark 27
Wunstorf – Steinhude, NRW 31515 Deutschland

IDM Steinhude
Juni 26 @ 08:00 - Juni 30 @ 17:00
Steinhudermeer SLSV, Steenewark 27
Wunstorf – Steinhude, NRW 31515 Deutschland

JULI 2018
Flottabajnokság tartalék hétvége vagy Medemblik Trophy Ijsselmeer
Juli 6 @ 08:00 - Juli 8 @ 17:00
Medemblik, Vooroever 3
SG Medemblik, 1671 Niederlande

Wörthsee – Cup
Juli 14 @ 10:00 - Juli 15 @ 17:00
Wörthsee SVW, Auinger Straße 5
Wörthsee, Bayern 82237 Deutschland

Travemünder Woche

Juli 25 @ 10:00 - Juli 28 @ 17:00
Travemünder Woche, Am Leuchtenfeld 4
Travemünde, Schleswig Holstein 23570 Deutschland

AUGUST 2018
König – Ludwig Pokal Stranberger See
August 4 @ 10:00 - August 5 @ 17:00
Starnberger See YCSS, St. Heinricher Str. 117
Seeshaupt, Bayern 82402 Deutschland

Eicher Glasenuhr Eicher See

August 11 @ 08:00 - August 12 @ 17:00
Eichersee, Falkenplatz 2
Eich, Rheinland-Pfalz 67575 Deutschland

Int. Österreichische Klassenmeisterschaft Attersee
August 17 @ 10:00 - August 19 @ 17:00
Attersee, Seeleiten Str. 1
Weyregg am Attersee, 4852 Österreich

Lohmühlen-Cup Lohheider See
August 25 @ 08:00 - August 26 @ 17:00
Loheider See, Orsoyer Allee 121
Duisburg, NRW 47199 Deutschland

SEPTEMBER 2018
Chiemsee
September 1 @ 10:00 - September 2 @ 17:00
Chiemsee Bayern Deutschland

Shanti kupa és YKA túra vagy Vulkan – Cup Laacher See
September 15 @ 08:00 - September 16 @ 17:00
Lachersee Glees, 56653 Deutschland

Oktoberfest – Regatta Pilsensee
September 29 @ 08:00 - September 30 @ 17:00
Pilsensee, Am Pilsensee 1
Seefeld, Bayern 82229 Deutschland

OKTOBER 2018
Regatta Internazionale Gardasee
Oktober 3 @ 10:00 - Oktober 6 @ 17:00
Gardersee Castello, Via A.Vespucci 10
Castelletto di Brenzone (VR), 37010 Italien
 10 millio eurós biztosítás kell !!!
 
Niederrheinmeisterschaft 6-Seen-Platte
Oktober 20 @ 08:00 - Oktober 21 @ 17:00
Duisburg DUYC, Strohweg 4
Duisburg, NRW 47279 Deutschland

NOVEMBER 2018
Rumtopf – Regatta Baldeneysee
November 3 @ 08:00 - November 4 @ 17:00
Baldeney YCRE, Lanfermannfähre 118A
Essen, NRW 45259 Deutschland

Jahreshauptversammlung
November 17 @ 10:00 - 17:00
Würzburg, Jägerstraße 17
Würzburg, Bayern 97082 Deutschland

 

 

 

Magyar Kielzugvogel Flotta Egyesület 2660 Balassagyarmat, Hétvezér u. 20. kzv@t-online.hu www.kzvbelo.hu